F.A.Q.
Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?

Zamówienia realizowane są średnio w ciągu dwóch dni roboczych, a produkt dostarczany jest w dyskretnej paczce za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej. Paczki za pobraniem realizujemy tylko na terenie Polski.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście. Obserwując zmieniające się trendy i zapotrzebowania naszych Klientów zamówienia są realizowane nie tylko na terenie Polski, ale również całego świata. W takim przypadku wydłużeniu ulega jedynie czas dostarczenia przesyłki. Dla zamówień zagranicznych wymagany jest uprzedni kontakt z naszym działem zamówień:

Czy ktoś się dowie, że używam SentiVitTM?

Przykładamy dużą wagę do zachowania prywatności naszych Klientów. Zamawiając SentiVit na tej stronie internetowej masz pewność, że w zwykłym, szarym kartoniku preparat ten dotrze bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. Nie ma zatem takiej możliwości, żeby ktokolwiek dowiedział się o Twoich zmaganiach z nadprogramowymi kilogramami, chyba że sam mu powiesz.

Jaka jest zalecana porcja do spożycia?

Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku. Preparat popić około 300 ml wody. Uwaga ! Unikać łączenia preparatu z innymi produktami zawierającymi kofeinę.

Jak przechowywać produkt?

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Numer partii produkcyjnej/najlepiej spożyć przed końcem: patrz na spodzie opakowania.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących, a także osób wrażliwych na kofeinę. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Największe portale internetowe piszą o składnikach zawartych w SentiVitTM

Jesienna promocja!

Tylko teraz 50% rabatu!

Promocja ważna do 27-02-2020


Thank You Very Much!
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.
-50%
Wyłącznie do 27-02-2020
PROMOCJA