F.A.Q.
Najczęściej zadawane pytania

Czy SentiVitTM jest dla każdego?

Oczywiście. SentiVit to preparat przeznaczony dla osób, które cieszą się dobrym stanem zdrowia. Dzięki wyłącznie naturalnym składnikom, produkt jest bezpieczny, nie powoduje żadnych skutków. Tak jak w przypadku większości suplementów diety, nie zaszkodzi skonsultować się ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu.

Czy SentiVitTM jest na receptę?

Nie. SentiVit to produkt skomponowany w 100% z naturalnych składników, dlatego też gwarantuje całkowite bezpieczeństwo stosowania i jest dostępny bez recepty. Suplement ten można zakupić korzystając z tej strony internetowej.

Czy SentiVitTM poradzi sobie w walce z nadprogramowymi kilogramami?

Oczywiście, właśnie po to został stworzony ten produkt. SentiVit zawiera naturalne składniki które od dawna znane są ze swoich cudownych właściwości odchudzających. SentiVit wywołał niebywałe zainteresowanie, gdyż w naturalny sposób wspomaga gubienie zbędnych kilogramów. Nie ma lepszej metody na pozbycie się nadwagi niż SentiVit - produkt, który nie burzy harmonijnej pracy naszego organizmu i gwarantuje oczekiwane rezultaty - łatwo, szybko i skutecznie.

Jak stosować SentiVitTM?

Należy przyjmować dwie kapsułki SentiVit dziennie, najlepiej podczas posiłku popijając wodą.

Jak długo trwa kuracja z SentiVitTM?

Pierwsze efekty stosowania SentiVit widać już po zaledwie tygodniu stosowania, jednak aby w pełni cieszyć się wynikami należy przeprowadzić pełną kurację. Należy zwrócić uwagę, że z powodu indywidualnych różnic w metabolizmie, czas potrzebny do osiągnięcia optymalnych rezultatów może być inny.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty uzyskane podczas stosowania SentiVit mają charakter stały i nie znikają po zakończeniu kuracji. Produkt nie wywołuje efektu jojo, a rezultaty utrzymują się przez długi czas po zakończeniu jego stosowania.

Czy kupię SentiVitTM w drogeriach?

SentiVit jest naukowo opracowanym oraz dokładnie przebadanym w ośrodkach klinicznych preparatem, którego dostępność jest w odpowiedni sposób regulowana. Nie można kupić SentiVit w drogeriach, aptekach, czy sklepach z suplementami diety. Dbamy o najwyższą jakość, staranną produkcję i rzetelną dystrybucję suplementu. Dokonując zakupu na tej stronie internetowej masz pewność, że dostaniesz oryginalny produkt.

Ile kapsułek zawiera jedne opakowanie?

Jedno opakowanie SentiVit zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?

Zamówienia realizowane są średnio w ciągu dwóch dni roboczych, a produkt dostarczany jest w dyskretnej paczce za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej. Paczki za pobraniem realizujemy tylko na terenie Polski.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście. Obserwując zmieniające się trendy i zapotrzebowania naszych Klientów zamówienia są realizowane nie tylko na terenie Polski, ale również całego świata. W takim przypadku wydłużeniu ulega jedynie czas dostarczenia przesyłki. Dla zamówień zagranicznych wymagany jest uprzedni kontakt z naszym działem zamówień:

Czy ktoś się dowie, że używam SentiVitTM?

Przykładamy dużą wagę do zachowania prywatności naszych Klientów. Zamawiając SentiVit na tej stronie internetowej masz pewność, że w zwykłym, szarym kartoniku preparat ten dotrze bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. Nie ma zatem takiej możliwości, żeby ktokolwiek dowiedział się o Twoich zmaganiach z nadprogramowymi kilogramami, chyba że sam mu powiesz.

Czy muszę coś zmienić w swoim dotychczasowym stylu życia stosując SentiVitTM?

Nie ma takiej potrzeby. Stosując SentiVit nie musisz rezygnować z picia alkoholu, palenia papierosów. Jednak, jak w każdej kuracji odchudzającej, zawsze warto zadbać o dobrą dietę lub nawet włączyć niewielki wysiłek fizyczny, gdyż wtedy można osiągnąć lepsze rezultaty w krótszym czasie.

Jaka jest zalecana porcja do spożycia?

Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku. Preparat popić około 300 ml wody. Uwaga ! Unikać łączenia preparatu z innymi produktami zawierającymi kofeinę.

Jak przechowywać produkt?

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Numer partii produkcyjnej/najlepiej spożyć przed końcem: patrz na spodzie opakowania.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących, a także osób wrażliwych na kofeinę. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Największe portale internetowe piszą o składnikach zawartych w SentiVitTM

Jesienna promocja!

Tylko teraz 50% rabatu!

Promocja ważna do 18-10-2017


Thank You Very Much!
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.
-50%
Wyłącznie do 18-10-2017
PROMOCJA